zimowisko

Zimowisko 2015

Trwają zapisy na zimowisko, które odbędzie się w dniach od 24 do 31 stycznia 2015r. w Koninkach. Zapisy trwają do 31 października. Koszt zimowiska - 800 zł a dla służby liturgicznej - 600 zł. Dodatkowo trzeba doliczyć koszty karnetów i sprzętu ( karnety - 170, sprzęt - 150). Przy zapisywaniu prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł. Więcej informacji udziela ks. Łukasz.

Dzień 8

Pobudka miała być o 7, jednak już o 6.30 nasza kochana pani Zofia oznajmiła nam radosnym głosem, że to czas już wstawać. Z powodu braku okien i rozładowanych telefonów nie mieliśmy pojęcia, która jest godzina, więc posłusznie opuściliśmy nasze łóżka, umyliśmy się nieco i przeszliśmy do jadalni by zjeść podziemne śniadanko.